TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batalkan

en: RSS feed
id: Pasokan RSS
