TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: RSS feed
it: Feed RSS

en: edit
it: modifica
