TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: RSS feed
ja: RSSフィード

en: edit
ja: 編集

en: Twitter account
ja: Twitterアカウント
