TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: RSS feed
jv: Pakan RSS
