TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: edit
kk: түзету
