TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: edit
km: កែសម្រួល
