TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن
