TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: edit
mr: संपादन
