TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस
