TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: RSS feed
nn: RSS-kjelde

en: edit
nn: endre
