TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: RSS feed
pa: RSS ਫੀਡ

en: edit
pa: ਸੋਧ
