TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Listar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: RSS feed
pt: Feed RSS

en: edit
pt: editar
