TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: List
ro: Lista

en: Cancel
ro: Renunţă

en: RSS feed
ro: resurse RSS

en: edit
ro: modifică

en: Feed type
ro: Tip flux
