TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Действия

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отменить

en: RSS feed
ru: RSS-лента

en: edit
ru: изменить

en: Twitter account
ru: Учётная запись Twitter
