TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: edit
sk: upraviť

en: Twitter account
sk: Twitter účet
