TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: edit
sl: uredi
