TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anullo

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: edit
sq: ndrysho
