TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: RSS feed
sv: RSS-flöde

en: edit
sv: redigera

en: Feed type
sv: Typ av innehållsflöde
