TweetRSS (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Listele

en: Cancel
tr: İptal

en: RSS feed
tr: RSS beslemesi

en: edit
tr: düzenle
