Twilight (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Ash
cs: Ash (Popel)

en: Aquamarine
cs: Aquamarine (Akvamarín)

en: None
cs: Žádné

en: City
cs: Město
