Twilight (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Ash
da: Aske

en: Aquamarine
da: Havblå

en: None
da: Ingen

en: City
da: By

en: Mountain
da: Bjerg
