Twilight (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Ash
fa: خاکستر

en: Aquamarine
fa: کبود فام

en: None
fa: هیچ

en: City
fa: شهر

en: Mountain
fa: کوه
