Twilight (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Ash
fi: Tuhkanharmaa

en: Aquamarine
fi: Akvamariini

en: None
fi: Ei mitään

en: City
fi: Kaupunki

en: Teal
fi: Sinivihreä

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen
