Twilight (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Ash
hu: Hamu

en: Aquamarine
hu: Tengerkék

en: None
hu: Nincs

en: City
hu: Város

en: Page width
hu: Oldalszélesség

en: Earth Brown
hu: Földbarna

en: Olive Garden
hu: Olivakert

en: Forest Green
hu: Erdőzöld

en: Teal
hu: Halványkék

en: Violet
hu: Bíbor

en: Graphite
hu: Grafitszürke

en: Silver
hu: Ezüst

en: Specify the page width in percent ratio (50-100%) for liquid layout, or in px (800-1600px) for fixed width layout. If an invalid value is specified, the default value (90%) is used instead. You can leave this field blank to use the default value. You need to add either % or px after the number.
hu: Az oldal szélességének beállítása százalékban (50-100%) rugalmas, vagy pixelben (800-1600px) rögzített megjelenítés esetén. Érvénytelen beállítás esetén az alapértelmezés szerinti érték (90%) lesz. A mezőt üresen hagyva az alapértelmezés szerinti érték kerül beállításra. % jelet, vagy px rövidítést kell írni a szám után.

en: Header Silhouette
hu: Fejléc körvonala

en: Mountain
hu: Hegy

en: Western
hu: Nyugati

en: Palm Tree
hu: Pálmafa

en: Select a silhouette graphic for the header area.
hu: Körvonal grafika kiválasztása a fejléc terület számára.

en: Twilight (Default)
hu: Alkonyat (alapértelmezett)

en: Sunset Canyon
hu: Naplemente a kanyonban

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Wine Red
hu: Vörösbor

en: Espresso
hu: Kávébarna

en: Mustard Yellow
hu: Mustársárga

en: Moss
hu: Moha

en: Ocean Water
hu: Óceán

en: Blue Night
hu: Éjkék

en: Deep Purple
hu: Lila

en: Blacken
hu: Fekete

en: Table based recolorable multi-column liquid/fixed layout theme, designed by Pixture Studio
hu: A Pixture Studio által tervezett táblázat alapú, újraszínezhető, több oszlopos, rugalmas/rögzített megjelenésű smink.

en: Twilight
hu: Alkonyat
