Twilight (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Ash
kn: ಆಶ್

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Violet
kn: ನೇರಳೆ

en: Silver
kn: ಬೆಳ್ಳಿ

en: Western
kn: ಪಾಶ್ಚಾತ್ಯ
