Twilight (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Ash
lv: Pelni

en: Aquamarine
lv: Akvamarīna

en: None
lv: Nav

en: City
lv: Pilsēta
