Twilight (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Ash
oc: Cendre

en: Aquamarine
oc: Aigamarina

en: None
oc: Pas cap

en: City
oc: Vila

en: Pink
oc: Ròse
