Twilight (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Ash
pl: Pył

en: Aquamarine
pl: Akwamaryna

en: None
pl: Brak

en: City
pl: Miasto

en: Page width
pl: Szerokość strony

en: Pink
pl: Różowy
