Twilight (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Ash
ro: Cenuşiu

en: Aquamarine
ro: Albastru marin

en: None
ro: Nimic

en: City
ro: Oraş/Sector
