Twilight (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Ash
ru: Пепел

en: Aquamarine
ru: Аквамарин

en: None
ru: Нет

en: City
ru: Город

en: Page width
ru: Ширина страницы

en: Earth Brown
ru: Коричневая земля

en: Olive Garden
ru: Оливковый сад

en: Forest Green
ru: Зелёный лес

en: Teal
ru: Зеленовато-голубой

en: Violet
ru: Фиолетовый

en: Graphite
ru: Графитовый

en: Silver
ru: Серебристый

en: Pink
ru: Розовый

en: Ocean Water
ru: Океанская вода
