Twilight (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Ash
sk: Ash (Jaseň)

en: Aquamarine
sk: Aquamarine (Akvamarín)

en: None
sk: Žiadne

en: City
sk: Mesto
