Twilight (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: None
ug: يوق

en: Teal
ug: كىچىك ئۆردەك

en: Silver
ug: كۈمۈشرەڭ

en: Pink
ug: ھالرەڭ
