Twilight (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Ash
ca: Cendre

en: Aquamarine
ca: Aiguamarina

en: None
ca: Cap

en: City
ca: Ciutat

en: Pink
ca: Rosa
