Twilight (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Ash
de: Asche

en: Aquamarine
de: Aquamarin

en: None
de: Keine

en: City
de: Stadt

en: Page width
de: Seitenbreite

en: Earth Brown
de: Erdbraun

en: Forest Green
de: Waldgrün

en: Teal
de: Blaugrün

en: Violet
de: Violett

en: Graphite
de: Graphitgrau

en: Silver
de: Silber

en: Mountain
de: Berg

en: Western
de: Westlich

en: Farm
de: Bauernhof

en: Pink
de: Rosa

en: Ocean Water
de: Ozeanblau
