Twilight (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Ash
eo: Cindro

en: Aquamarine
eo: Marakvo

en: None
eo: Neniu

en: City
eo: Urbo
