Twilight (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Ash
es: Ceniza

en: Aquamarine
es: Aguamarina

en: None
es: Ninguno

en: City
es: Ciudad

en: Page width
es: Ancho de página

en: Forest Green
es: Bosque verde

en: Teal
es: Cerceta

en: Violet
es: Violeta

en: Graphite
es: Grafito

en: Silver
es: Plata

en: Farm
es: Granja

en: Pink
es: Rosa

en: Moss
es: Musgo

en: Ocean Water
es: Agua del océano
