Twilight (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Ash
fr: Cendre

en: Aquamarine
fr: Aigue-marine

en: None
fr: Aucun(e)

en: City
fr: Ville

en: Page width
fr: Largeur de la page

en: Earth Brown
fr: Marron terre

en: Olive Garden
fr: Jardin d'oliviers

en: Forest Green
fr: Vert sapin

en: Teal
fr: Vert canard

en: Silver
fr: Argent

en: Farm
fr: Ferme

en: Pink
fr: Rose

en: Ocean Water
fr: Eau de mer
