Twilight (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Ash
ja: アッシュ

en: Aquamarine
ja: アクアマリン

en: None
ja: なし

en: City
ja: 市区町村

en: Page width
ja: ページ幅
