Twilight (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: None
lt: Joks

en: City
lt: Miestas

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Pink
lt: Rožinė
