Twilight (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: Ash
pt: Cinzas

en: Aquamarine
pt: Água-Marinha

en: None
pt: Nenhum

en: City
pt: Cidade

en: Teal
pt: Verde azulado

en: Farm
pt: Fazenda

en: Pink
pt: Rosa
