Twilight (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Ash
sv: Aska

en: Aquamarine
sv: Havsblå

en: None
sv: Ingen

en: City
sv: Stad

en: Page width
sv: Sidbredd

en: Teal
sv: Grönblå

en: Violet
sv: Violett

en: Farm
sv: Gård

en: Pink
sv: Rosa

en: Moss
sv: Mossa
