Twilight (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Ash
tr: Kül

en: Aquamarine
tr: Aquamarine (mavimsi yeşil renk)

en: None
tr: Hiçbiri

en: City
tr: Şehir

en: Pink
tr: Pembe
