Twilight (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Ash
uk: Попіл

en: None
uk: Немає

en: City
uk: Місто

en: Page width
uk: Ширина сторінки

en: Earth Brown
uk: Темно-коричневий

en: Olive Garden
uk: Оливковий сад

en: Forest Green
uk: Зелений ліс

en: Teal
uk: Зеленувато-блакитний

en: Violet
uk: Фіолетовий

en: Graphite
uk: Графіт

en: Silver
uk: Срібло

en: Specify the page width in percent ratio (50-100%) for liquid layout, or in px (800-1600px) for fixed width layout. If an invalid value is specified, the default value (90%) is used instead. You can leave this field blank to use the default value. You need to add either % or px after the number.
uk: Вкажіть ширину сторінки в відсотках (50-100%) для плаваючого макету , або в пікселях  (800-1600px) для макету фіксованого ширини. Якщо вказане значення неправильне, буде використано значення за промовчанням (90%). Після числа потрібно додати % або px.

en: Mountain
uk: Гора

en: Western
uk: Західне

en: Farm
uk: Ферма

en: Pink
uk: Рожевий

en: Moss
uk: Мох

en: Ocean Water
uk: Океанська вода

en: Blacken
uk: Чорний

en: Table based recolorable multi-column liquid/fixed layout theme, designed by Pixture Studio
uk: Базована на таблицях мульти колонкова тема із фіксованим та текучими типами, розроблена  Pixture Studio

en: Twilight
uk: Притлумлені
