Twistage Integration (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Order
eo: Ordo

en: Page settings
eo: Paĝaj agordoj
