Twistage Integration (6.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Order
ga: Ordú
