Twistage Integration (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು
