Twistage Integration (6.x-1.0) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Password
ky: Сырсөз

en: Save
ky: Сактоо
