Twistage Integration (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Order
mn: Дараалал
