Twistage Integration (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်
