Twistage Integration (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Page
te: పేజీ

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Order
te: క్రమం

en: Page settings
te: పుట అమరికలు
